RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] Estetik Diş Hekimliği – Özel Ergun Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği

Estetik Diş Hekimliği

Home Estetik Diş Hekimliği

Dijital Gülüş Tasarımı

Tasarımın yapılıp size ağız içinde gösterilmesi ortalama 2 seans sürer.

Zirkonyum Diş

Klasik porselen köprü ve protezlerin alt yapısı olan gri metalin yerine kullanılan beyaz bir alaşımdır.

Porselen Lamina

Dişlerin kesilmeden sadece ön yüzlerinin 0.3-0.7 mm inceltilerek yapılan ve sağlam diş dokusunun en az kaybedildiği yöntemdir.

Inley - Onley Restorasyon

Dolgu yapılabilecek yeterli diş dokusunun olmadığı veya kaplanacak derecede zarar görmemiş dişlere uygulanan bir estetik tedavi yöntemidir.

aesthetic-filling-whitening

Estetik Dolgular

Estetik dolgu malzemesi kompozittir. Şekil verilebilme özelliğinde olup halojen ışıkla sertleştirilir ve dişe kimyasal olarak bağlanır.

emax-dis-kaplama

E-max

E-max kaplama, tam porselen kaplama olarak adlandırılan empress porselen uygulamanın en bilinen markasıdır.

Diş Kristali

Gülüşünüze ışıltı katan, diş yüzeyine yapıştırılan kristaldir. Dilenirse diş pırlantası da kullanılabilir. Bunlar dişe takılan aksesuarlardır.

5c8f85d4ae298bb6025b801d

Diş Dövmesi

Dövme diş, kaplamanızın veya implant üstü kaplamanızın üzerine işlenerek yapılır. Öncelikle hastadan dijital ölçü alınır, sonra kaplama üretilir ve teknisyen kaplamanın üzerine istediğiniz dövmeyi işler.

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM!

Randevu Formu

Sizi güler yüzlü ekibimiz karşılasın, isteklerinizi uzman doktorumuzla birlikte değerlendirin, değişimi ertelemeyin!

WhatsApp chat