RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] Dijital Cerrahi Rehber – Özel Ergun Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği

Dijital Cerrahi Rehber (Surgical Guided Implants)

Home Dijital Cerrahi Rehber

Dijital Cerrahi Rehber (Surgical Guided Implants)

Dijital cerrahi rehberler, implantların kemiğe ideal bir açı ve konumda yerleştirilmelerini sağlar. Operasyon öncesinde 3 boyutlu tomografi ile hastanın çene görüntüleri elde edilir.

Bu görüntülerle implant yerleştirilecek bölge analiz edilir ve o bölgeye yerleştirilecek olan implantın ebadı, yeri ve açısı ayarlanır. Sanal ortamda tasarlanan implantların yerleştirilme yerlerini gösterecek olan plastik şablonlar 3 boyutlu yazıcılar aracılığıyla üretilir.

İmplant operasyonu sırasında bu plastik şablonlar hastanın ağzına uygulanır ve implantlar cerrahlar tarafından kemiğe yerleştirilir.

Bu web sitesi Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Bu site reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını ziyaretçiler mutlaka doktora danışmalıdırlar.

Online Randevu Alın

Aşağıdaki Formu doldurun, en kısa zamanda size dönüş yapalım.

WhatsApp chat