RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] Dijital Diş Hekimliği – Özel Ergun Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği

Dijital Diş Hekimliği Nedir ?

Home Dijital Diş Hekimliği

Dijital Diş Hekimliği

Dijital Diş Hekimliği Nedir ?

Dijital diş hekimliği dijital tarama, tasarım ve üretimden oluşmaktadır. Yukarıdaki şemada belirtilen işlem detayları şu şekildedir:

1.Dijital Tarama (Ölçü Alımı)
Hasta kliniğe gelir, işlem yapılacak dişler dijital tarayıcılarla 3 boyutlu olarak taranır. Böylece dişin 3 boyutlu görüntüsü sanal ortama taşınmış olur.
2.Dijital Tasarım
DentLab’a (DentGroup’un kendi Dijital Diş Laboratuvarı) sanal olarak ulaşan 3 boyutlu tarama görüntüsü üzerinde diş tasarımı dijital olarak yapılır. Dişin şekli, konturları, diş eti ile uyumlandırılması gibi tüm işlemler bilgisayar ortamında tasarlanır.
3.Dijital Diş Üretimi
Dijital Tasarım bittikten sonra sıra üretime gelir. DentLab’ın 3 boyutlu yazıcıları sayesinde (Cad/Cam destekli frezeleme makineleri) dişin üretimi gerçekleştirilir.
4.Porselen Dişler
DentLab’da üretilen porselen dişler DentGroup kliniğine ulaştırılır. Hasta ağzına uygulamaya hazır halde olan yeni dişlerin son kontrolleri ağız içinde yapılır ve hastaya uygulanır.

Online Randevu Alın

Aşağıdaki Formu doldurun, en kısa zamanda size dönüş yapalım.

WhatsApp chat