RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] Dijital Ölçü ve Tarama – Özel Ergun Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği

Dijital Ölçü ve Tarama

Home Dijital Ölçü ve Tarama

Dijital Ölçü ve Tarama

Geleneksel diş hekimliğinde protez, kaplama, dolgu gibi işlemlerde diş ve çene ölçüleri metal kaşıklar ile alınır. Bu yöntem hastalarda öğürme refleksini tetikleyebileceği gibi alınan ölçünün de her zaman doğru sonuçlar vermemesine neden olur.

Dijital diş hekimliğinde optik bir kamera ile dişler taranır ve 3 boyutlu olarak bilgisayar ortamına aktarılarak 3 boyutlu tarama yöntemi ile gerçekleştirilir.
Üç boyutlu tarama hemen hemen diş hekimliğinin tüm branşlarında kullanılmaya başlanmıştır.

Online Randevu Alın

Aşağıdaki Formu doldurun, en kısa zamanda size dönüş yapalım.

WhatsApp chat