RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] Diş Dövmesi – Özel Ergun Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği

Diş Dövmesi

Home Diş Dövmesi

Diş Dövmesi

Diş Dövmesi nasıl yapılır?

Dövme diş, kaplamanızın veya implant üstü kaplamanızın üzerine işlenerek yapılır. Öncelikle hastadan dijital ölçü alınır, sonra kaplama üretilir ve teknisyen kaplamanın üzerine istediğiniz dövmeyi işler.

Diş Dövmesinde nasıl bir boya kullanılır?

Diş dövmesinde boya kullanılmaz. Kullanılan malzeme porselendir. Porselen fırınlanmadan önce sıvıdır. İstenilen motif fırçayla kaplamanın üzerine işlendikten sonra fırınlanır ve cilalanır. Bu sayede ağız ortamından korunmuş ve aşınmaya karşı dirençli hale gelmiş olur.

Diş Dövmesi yapımı ne kadar sürer?

Genellikle 2-3 gün kadar sürer. Bu süre kaplamanıza ve istenilen motife gore değişkenlik gösterebilir.

Diş Dövmesi her dişe uygulanır mı? Yaş sınırı var mı?

Evet her dişe uygulanabilir. Yaş sınırı yoktur.

Her desen diş dövmesine uygulanır mı?

İstediğiniz her desen olur. Sevdiğiniz bir resim, isminizin baş harfi, tuttuğunuz takımın logosu, tarih…Siz nasıl isterseniz.

Diş Dövmesi yaptırırken acı duyulur mu?

Hayır herhangi bir ağrı hissetmezsiniz, çünkü dövme laboratuvar ortamında kaplama dişe uygulanır, ağzınızda herhngi bir çalışma yapılmaz

 Diş Dövmesi istenildiğinde silinir mi? Nasıl?

Silinebilir üstelik vücut dövmesi gibi zor da değil, kaplamanızı çıkarmadan ağız içerisinde kazıyıp tekrar cilalayarak doğal diş görünümü kazandırılabilir.

 Diş Dövmesi dayanıklı mıdır? Çabuk çıkar mı?

Diş dövmesi porselen olduğu için çıkmaz.

Bu web sitesi Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Bu site reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını ziyaretçiler mutlaka doktora danışmalıdırlar.

Online Randevu Alın

Aşağıdaki Formu doldurun, en kısa zamanda size dönüş yapalım.

WhatsApp chat