RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] Hakkımızda – Özel Ergun Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği

Hakkımızda

Home Hakkımızda

Özel Ergun Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği

Tüm Tetkik-Tedaviler, Total Ağız Bakımı ve Dijital Diş Hekimliği

Diş Hekimi Erdinç Ergun

1963 yılında Çanakkale'nin Ezine ilçesinde doğdu. 1987 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 1987 yılında Denizli'de ilk serbest muayenehanesini açtı. 10 ay sonra askerlik görevi için gitti. 1989 yılında Çanakkale'de Diş Hekimi Erdinç ERGUN olarak muayenehane açtı ve 2014 yılında Özel Ergun Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği olarak hizmet vermeye başladi.

Kliniğimizde implant ve cerrahi uygulamaları, ortodonti tedavisi, gülüş tasarımı hizmetleri, zirkonyum ve lamine diş kaplama uygulamaları, estetik diş hekimliği uygulamaları, diş eti tedavileri, çocuk diş hekimliği, beyazlatma ve 20 yaş dişi operasyonları başta olmak üzere geniş çerçevede tüm tedavileri gerçekleştirmekteyiz.

Güncel tekniklerle kurulmuş olan diş kliniğimizde hasta kayıt ve tedavi sürecini kayıt altına aldığımız yazılım sistemimiz, geçmiş yapmış olduğumuz tüm tedavi bilgilerine ulaşabilmemizi sağlarken, düzenli kontrol ve kayıtlarınızı tutarak ağız sağlığınızı ömür boyu korumanıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

e91

DİŞ HEKİMİ FATIMA BETÜL GÜDER

1995 YILINDA ADANA’DA DOĞDU 2020 YILINDA GAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU. 2017 YILINDA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ADANA UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ AĞIZ DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ BÖLÜMÜNDE BİR AY GÖNÜLLÜ STAJ YAPTI. 2020 YILINDA GAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ GENÇ AKADEMİSYENLER KONGRESİNE KATILDI. 2020 YILINDA ÖZEL ERGUN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLADI.

WhatsApp chat