RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] Lazer Diş Hekimliği – Özel Ergun Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği

Lazer Diş Hekimliği

Home Lazer Diş Hekimliği

Lazer Diş Hekimliği

Lazerli diş tedavileri aşağıdaki diş tedavilerinde kullanımlarında gerçekleştirilir.

Diş eti operasyonları:
Diş etinin içinde bulunan hastalıklı dokuların ortamdan uzaklaştırılmasında lazer kullanılmaktadır.

Diş eti estetiği (pembe estetik): Sarkmış, asimetrik, şişmiş diş etleri lazer ile tedavi edilir. Ayrıca; Lamina, empress veya zirkon diş kaplamaları yapılmadan önce diş etlerinin yeni protezlere uyumlandırılması için de lazer kullanılmaktadır.

Koyulaşmış diş etlerinin tedavisinde:
Pigmentasyondan dolayı koyu hatta siyaha yakın renklenmiş diş etinin tedavisinde lazer  kullanılmaktadır.

Kanal tedavilerinde: Kanal tedavilerinde dişlerin kanalları içinde bulunan enfekte dokular lazer ile temizlenir.

İmplant Operasyonları: İmplant operasyonlarında, implantlar yerleştirilmeden önce lazer ile diş etlerinde delikler açılır ve yerleştirilir. Bu sayede operasyon süresi azalır ve dikiş uygulanmaz.

Beyazlatma: Ofis tipi beyazlatmalarda lazer kullanılmaktadır.

Aft tedavilerinde: Ağızda çıkan aftların tedavisi, lazerle tedavi edilebilmektedir.

Bu web sitesi Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Bu site reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını ziyaretçiler mutlaka doktora danışmalıdırlar.

Online Randevu Alın

Aşağıdaki Formu doldurun, en kısa zamanda size dönüş yapalım.

WhatsApp chat