RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] Mini Dental İmplant – Özel Ergun Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği

Mini Dental İmplant

Home Mini Dental İmplant

Mini Dental İmplant

Mini dental implant nedir?

Mini dental implantlar standart olarak kabul edilen dental implantlara göre daha küçüktür. Mini dental implantların çapı ortalama 2 – 2,8 mm civarındadır.

Mini dental implant ne zaman kullanılır?

Takma dişlerin tutuculuğunu arttırmak için mini dental implant uygulaması yapılır.

Herkese mini dental implant yapılır mı?

Yapılabilir. Özellikle yaşlı hastalarda veya kalp, diyabet , hipertansiyon hastalarında mini dental implant kullanımı daha sorunsuz olacaktır.

Mini dental implantın avantajları nelerdir ?

  • Ekonomiktirler.
  • Diş etinde kesi yapmaya gerek kalmadığı için gayet basit, kolay ve hızlıdır.
  • İmplant uygulaması sonrasında şişlik, ağrı ve kanama oluşmaz.
  • Aynı seans  implantların üzerine hastanın protezleri yerleştirilir.
  • Sistemik hastalıklara sahip hastalar da ve yaşlılar da rahatlıkla uygulanabilir.

Mini dental implantlar hangi durumlarda kullanılmaz?

  • Kemik yetersizliği varsa
  • Kemik yüksekliği alt çenede  10 mm den az , üst çenede ise en az 13 mm den az ise kullanılmaz
Bu web sitesi Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Bu site reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını ziyaretçiler mutlaka doktora danışmalıdırlar.

Online Randevu Alın

Aşağıdaki Formu doldurun, en kısa zamanda size dönüş yapalım.

WhatsApp chat